Hakkımızda

Hakkimizda

Murat Elektronik Anahtar firmamız, 1993 senesinde Murat Yılmaz tarafınca Mardin ilinin Kızıltepe ilçesinde kurulmuştur. Senelerın vermiş olduğu tecrübeyi gelişen teknoloji ile harmanlayan firmamız, günden güne büyümesini sürdürmüş ve özellikle Mardin genelinde sektörün en köklü firmalarından biri haline gelmiştir.


İmmobilizer sistemlerinde bölgesindeki en iyi şirket olan Murat Elektronik Anahtar firmamız, tüm cihaz ve ekipmanlarımız ile beraber alanında en iyi olan profesyonel ustalarımızla birlikte siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet garantisi vermektedir.


Hizmetlerimiz içinde, anahtar yedekleme, kapı açma, Oto kilit açma ve tamiri, kontak tamiri, immobilizer anahtarların kopyalanması, kumanda çoğaltma şeklinde çilingirlik hizmetlerinin tamamı bulunan firmamız, tüm problemlerınız için çözümler üretmekten mutluluk duymaktadır.


Siz de benzer nitelilikteki problemleriniz için bizimle çalışmak isterseniz, aşağıda yer verdiğimiz şirket bildirişim bilgilerini kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.


Adres: Tepebaşı mh. Sobacılar çarşısı No: 2/G Kızıltepe – Mardin

Tel: 0543 401 33 49
+26 Yıllık deneyim ile Teknolojik Çözüm Sunmaktan gurur duyuyoruz.